У США анонсували заборону топ-чиновникам вести бізнес в Україні


У США республіканець, сенатор Джон Кеннеді анонсував законопроєкт, що забороняє топ-чиновникам і найближчим родичам американських законодавців вести прибутковий бізнес в Україні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання The Hill.

За словами сенатора, підготовлений ним законопроєкт позбавить членів сімей конгресменів, сенаторів, міністрів, віце-президента і президента можливості «працювати консультантами, співробітниками, незалежними підрядниками або членами ради директора в українських компаніях, володіти більш ніж 5% акцій будь-яких підприємств, що ведуть бізнес в Україні чи з Україною».

У заяві Кеннеді йдеться, що уряд України «історично корумпований», і «старші члени нашого уряду не повинні бути частиною цієї поведінки».

«Мій законопроект усуне будь-які прояви недоречності або потенційного конфлікту інтересів для будь-якого найближчого члена сім’ї високопоставленого чиновника Сполучених Штатів. Найкращий спосіб протистояти спокусі – це правильне виховання, сильний набір цінностей і жорсткі закон», – додав Кеннеді.

Він планує подати законопроєкт, як тільки Конгрес повернеться з двотижневої перерви 14 жовтня.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-ssha-anonsuvaly-zaboronu-top-chynovnykam-vesty-biznes-v-ukrayini/” Об этом сообщает dosugua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя